Start
Start   
MENU
Logowanie





Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
4301110 odwiedzin
Piknik Rodzinny
Redaktor: Administrator   
09.04.2014.
Image
Zmieniony ( 09.04.2014. )
 
Wywiadówki
Redaktor: Administrator   
09.04.2014.

 

Klasy IV-VI

16 kwietnia 2014 r. (środa) godzina 17:30

ulica Szkolna 7

klasy IV - wywiadówka w wyznaczonych salach

 

klasy V-VI rozpoczną wywiadówkę spotkaniem 

z Przedstawicielami Komendy Policji Powiatowej

na sali gimnastycznej.

ZAPRASZAMY

 

 

Zmieniony ( 15.04.2014. )
 
Baltie instrukcja sciągniecia programu
Redaktor: Tadeusz Foltyn   
26.03.2014.

 

Instrukcja ściągnięcia programu Baltie

 zalogować się na stronie baltie.pl wpisując własne UID i hasło

ściągnąć pełną wersje produktu SGP Baltie 3           

pobieramy spakowany plik SPG Baltie 3 i zapisujemy go na dysku

po otwarciu się zapisanego programu wpisujemy kod licencji widoczny po zalogowaniu

 którego początek to 1-41301LX- .....................

Przez Internet uzyskujemy  klucz aktywacyjny sprawdzający poprawność kodu licencyjnego

 Zatwierdzamy go swoim UID i hasłem .Przyciskamy przycisk aktywuj.

Od tego momentu zaczarowany świat Baltie jest dostępny

Ostateczne wyniki finału wojewódzkiego Baltie 2014. Kolor zielony pozycja w Małopolsce, kolor niebieski pozycja w kraju. Do 3 dniowego finału ogólnopolskiego w Gdańsku połączonego ze zwiedzaniem firmy Intel awansowało 42 najlepszych finalistów. Najlepszym uczniom naszej szkoły do finału zabrakło  tylko jednego zadania.Warto więc podjąć kolejne próby zmierzenia się z zadaniami Baltiego.

 

Baltie 2014 wyniki etapu wojewódzkiego  
Pozycja  Zawodnik  Kl  OK  Ø  #H  4 3 2 1
1 55 82 Jakub Izdebski  4 4 15 5 20 5 28 7
2 61 90 Magdalena Polak  5 4 100,75 153 75 153 122 53
3 62 91 Michał Wilk  4 4 129,25 5 80 5 149 283
4 63 92 Marek Kramarz  5 4 130 85 154 85 197 84
5 72 104 Oskar Kania  5 4 173,5 177 65 177 188 264
6 86 131 Jan Wyzina  5 4 245,5 271 431 271 108 172
7 154 280 Dominika Ferfecka  5 3 25 41 8 41 713 26
8 161 294 Magda Brzózka  5 3 118 99 144 99 111 709
9 164 297 Zosia Muszyńska  5 3 135 154 71 154 180 704
10 179 329 Kinga Bojkowska  5 3 51,67 66 596 66 78 11
11 180 331 Amelia Gołkowska  5 3 87,67 78   78 169 16
12 183 335 Natalia Korbiel  5 3 140,67 177 691 177 161 84
13 206 380 Michał Lorenc  5 3 546 496   496 644 498
14 209 388 Joanna Stępowska  4 3 89,67 123 123 660 78 68
15 213 393 Anna Sternalska  5 3 194,33 93 93 644 275 215
16 216 397 Milena Mirek  5 3 238,33 63 63 620 645 7
17 239 458 Dominika Fryt  5 2 344 197 605 197 491 651
18 247 468 Wojciech Szecówka  5 2 109 183 183 597 35 757
19 282 526 Krzysztof Stec  5 1 437 437     437 746
szk Mał kraj                  

  Wyniki trzech etapów szkolnego, powiatowego i wojewódzkiego złożyły się na:

 

  II MISTRZOSTWA SZKOŁY W PROGRAMOWANIU BALTIE
    Etap   
  Uczeń szkolny powiat  wojewódzki Średnia
1 Dominika Ferfecka 1 1 7 3,00
2 Magdalena Polak 5 6 2 4,33
3 Zosia Muszyńska 3 4 9 5,33
4 Jakub Izdebski 2 19 1 7,33
5 Milena Mirek 6 3 16 8,33
6 Julia Kurek 12 5   8,50
7 Kinga Bojkowska 4 12 10 8,67
8 Piotr Ryś 9     9,00
9 Marek Kramarz 23 2 4 9,67
10 Anna Sternalska 10 7 15 10,67
11 Magda Brzózka 16 9 8 11,00
12 Oskar Kania 21 8 5 11,33
13 Michał Wilk 19 13 3 11,67
14 Jan Wyzina 18   6 12,00
  Joanna Stępowska 7 15 14 12,00
  Wojciech Szecówka 8 10 18 12,00
17 Amelia Gołkowska 14 16 11 13,67
18 Dominika Fryt 15 11 17 14,33
19 Alicja Adamczyk 13 17   15,00
20 Natalia Korbiel 17 20 12 16,33
21 Kacper Szczuka 11 22   16,50
22 Michał Głogowski 22 14   18,00
23 Michał Lorenc 26 18 13 19,00
24 Anna Janik 20     20,00
25 Krzysztof Stec 31 21 19 23,67
26 Patryk Szypuła  24     24,00
27 Małgorzata Pękala 25     25,00
28 Wioletta Bochenek 27     27,00
29 Jagoda Synowiec 28     28,00
30 Kornelia Krzanik 29     29,00
31 Kinga Załuska 30     30,00
32 Martyna Więcek 32     32,00
33 Gabriela Makowska 33     33,00
34 Anna Pękala 34     34,00
35 Antoni Bodzęta 35     35,00
           
           
 klasyfikację opracowała Domika Ferfecka

 

 

Etap wojewódzki Baltie 2014

Poniżej wyniki naszych uczniów którzy pisali w Krzeszowicach i Kobylanach 

Wyniki ostateczne uwzględniajace wyniki z wszystkich placówek jutro

w naszej szkole konkurs odbył się w poniedziałek

 

31 marca 2014r

 w godzinach 12:40- 14:40

ponizej wyniki uczniów którzy rozwiązywaii zadania w naszej szkole

kolor zielony oznacza zaliczone zadanie i miejsce w tym zadaniu. Niestety nikomu nie udało się rozwiązać zadania nr 5 i wyższych

Gratulujemy wszystkim dzielnego zmagania się z zadaniami

Wyniki tego etapu zostaną doliczone do II mistrzostw szkoły w programowaniu Baltie

Szczególne gratulacje należą się najmłodzszemu uczestnikowi

Michałowi Krawczykowi z klasy II który bezbłędnie rozwiązał dwa zadania

   

  Zawodnik  Kl Szkoła  OK  W    Ø  4 3 2 1
1 Jakub Izdebski  4 SP Krzeszowice  4 0,19 10 1 1 1 1 1
2 Michał Wilk  4 SP Krzeszowice  4 0,19 10 5,5 3 1 8 10
3 Bartłomiej Korbiel  5 SP Tenczynek 4 0,19 10 7,5 2 10 7 11
4 Jan Wyzina  5 SP Krzeszowice  4 0,19 10 8 8 11 5 8
5 Magda Brzózka  5 SP Krzeszowice  3 0,14 9 5,33 5 5 6 14
6 Kinga Bojkowska  5 SP Krzeszowice  3 0,14 6 2,67 9 3 3 2
7 Amelia Gołkowska  5 SP Krzeszowice  3 0,14 6 5,67   4 10 3
8 Natalia Korbiel  5 SP Krzeszowice  3 0,14 6 7,67 13 8 9 6
9 Bartosz Czapla  5 SP Tenczynek 3 0,14 6 9 10 7 11 9
10 Michał Lorenc  5 SP Krzeszowice  3 0,14 6 13,3   12 16 12
11 Joanna Stępowska  4 SP Krzeszowice  3 0,14 7 4 4 14 3 5
12 Łukasz Bargieł  5 SP Tenczynek 3 0,14 7 7,33 6 16 12 4
13 Dominika Fryt  5 SP Krzeszowice  2 0,09 5 12 11 9 15 13
14 Wojciech Szecówka  5 SP Krzeszowice  2 0,09 6 4,5 7 13 2 17
 15 Michał Krawczyk
  2  SP Krzeszowice
2  0,09 3  10    15  13  7
16 Mateusz Wrona  5 SP Tenczynek 1 0,05 3 6 12 6 17 15
17 Krzysztof Stec  5 SP Krzeszowice  1 0,04 2 14     14 16

 

 

7 najwyżej notowanych uczniów klas V w  finale powiatowym

  uczestniczyło w finale wojewódzkim który odbył się

w środę 2 IV 2014r w Kobylanach

  poniżej wyniki z Kobylan

Zmieniony ( 11.04.2014. )
Czytaj całość
 
KOMUNIKAT
Redaktor: Administrator   
24.02.2014.

KOMUNIKAT


Dyrektor Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Krzeszowicach wyznacza dodatkowy termin zapisu dzieci do klasy pierwszej
w roku szkolnym 2014/2015:

05 marca 2014 r. w godzinach od 8.00 - 18.00

oraz

06 marca 2014 r. w godzinach od 8.00 - 18.00.


Zmieniony ( 24.02.2014. )
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pogoda w okolicy
Terminarz

« < Kwiecień 2014 > »
P W Ś C P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Gościmy
Odwiedza nas 2 gości